Napylanie poliwęglanu

Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność poinformować Państwa, że wprowadzamy do oferty regenerację reflektorów poprzez napylanie poliwęglanu. Metoda ta polega na usunięciu utlenionej warstwy z klosza bądź zarysowań, a następnie napyleniu poliwęglanu. Efekt jest taki, jakbyśmy mieli nowy reflektor, natomiast cała procedura przebiega dość szybko, dając wrażenie podobne do tego po lakierowaniu lub polerowaniu. Dla zwiększenia trwałości zabiegu konieczna jest również powłoka na reflektory — ceramiczna bądź też z bezbarwnej folii. Nasi Klienci wybierają zazwyczaj osłonę ceramiczną m.in. ze względu na jej hydrofobowe właściwości, odporność na promieniowanie UV, a także piękny, trwały połysk.

Profesjonalne napylanie odbłyśników w Car Light Studio

Metodą regeneracji odbłyśników jest metalizacja, która polega na nałożeniu na nie nowej warstwy odblaskowej. Przed rozpoczęciem tego procesu trzeba jednak najpierw przygotować powierzchnię elementów, co dzieje się poprzez usuwanie starych warstw metalizacyjnych. Odbłyśniki są dokładnie czyszczone, a znajdujące się na nich ogniska rdzy czy korozji starannie usuwane. Po tym wszystkim można nałożyć na nie nową warstwę chromu, która w niczym nie będzie różnić się od tej, pierwotnie znajdującej się na powierzchni odbłyśnika.

Specjaliści od napylania poliwęglanem

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kluczowy jest dla wielu Klientów czas realizacji usług. Decydując się na napylanie poliwęglanu, a także założenie powłoki na reflektory, będą mogli Państwo odebrać swoje lampy już następnego dnia. Szacowany czas naprawy względem lakierowania, które przynosi ten sam efekt, skraca się do maksymalnie 2 godzin, w zależności od uszkodzeń. Dzięki temu w kolejnym dniu roboczym lampy będą już albo czekały w naszym magazynie na odbiór przez właściciela, albo też kuriera, który dostarczy je pod wskazany adres. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą!

Posiadamy w swojej ofercie kilka rodzajów powłok ceramicznych o różnych trwałościach oraz cenach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.