Jest wiele sposobów na tuning samochodu coraz popularniejsze staje się przyciemnianie reflektorów tylnych lub przednich. Z pozoru jest to niewielka zmiana która potrafi znacznie poprawić stylistykę naszego auta, dzięki temu zyskuje eleganckiego lub drapieżnego charakteru. Zaletami zabiegu są bez wątpienia jego niski koszt takiej metamorfozy. Warto jednak wiedzieć, jak zrobić to dobrze, by efekt był nie tylko profesjonalny, ale przede wszystkim zgodny z obowiązującymi przepisami.

Zachowujemy ostrożność oraz działamy zgodnie z przepisami ruchu drogowego, oferujemy Państwu przyciemnianie elementów pojazdu jakimi są reflektory, zarówno te tylne jak i przednie.Wieńczą stylizację każdego samochodu oraz chronią przed matowieniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi posiadają one trwałość 5 lat .

Oferujemy przyciemnianie lamp foliami spełniającymi odpowiednie atesty, jednocześnie nie powodując nadmiernego ograniczenia przepływu światła, ale i również używamy folii bezbarwnej w celu zabezpieczenia powierzchni klosza przed działaniami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Oferujemy szeroki wybór kolorów stosujemy folie wiodących i cenionych producentów. Zapraszamy do kontaktu.